Nasz zespół składa się z ludzi zdolnych i doświadczonych, posiadających kluczowe kompetencje do realizacji projektów, z ludzi którzy pasjonują się tym co tworzymy. Z ekspertów z branży OT/IT/ICT.

Nasi Instruktorzy (trenerzy/szkoleniowcy) cieszą się znakomitą opinią oraz posiadają ogromne doświadczenie praktyczne w nauczaniu oraz realizacji projektów. Z zakresu technologii sieciowych posiadają umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami oraz wykształceniem.
Nasi Inżynierowie  to eksperci w branży sieci przemysłowych z zakresu cyberbezpieczeństwa. Posiadacze licznych certyfikatów kompetencyjnych m.in. dyplomów CCIE.

Nasz zespół Deweloperski (ang. Development Team) to grupa bardzo mocno zaangażowanych ludzi. Można powiedzieć, że są osoby te są  niezbędne, aby nasze produkty nabrały oczekiwanych kształtów. To właśnie ludzie tworzący Zespół Deweloperski są odpowiedzialni za pracę wytwórczą. I nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Jego podstawową cechą jest międzyfunkcjonalność, a ponadto w swoim składzie posiadają umiejętności niezbędne do wytworzenia czegoś nowego.

Andrzej Cieślak

 

Position: CEO

Założyciel i CEO Dynacon Sp. z o.o. – jednego z liderów na rynku cyberbezpieczeństwa przemysłowego w Polsce.

Uznany ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i komunikacji przemysłowej.
Absolwent Uniwersytetu Abertay Dundee w Szkocji, kierunku „Ethical Hacking & Computer Security” oraz licznych szkoleń branżowych i międzynarodowych.

Barbara Szymańska

 

Position: Chief Technology Officer

Absolwentka Abertay University oraz Politechniki Opolskiej, MSc Ethical Hacking and Computer Security;
Certyfikowany Trener i Szkoleniowiec zagadnień Cisco.
Specialista ds. sieci i bezpieczeństwa / Network and Security Development Lead.
Specjalista CCIE, CCAI-CCNA, CCNA Security, CCNP Instructor / CATC Trainer – CCNA R&S, CCNA, ;
Project Manager.